Co je marketingová podpora Broker Trustu?

Každý by se měl věnovat tomu, co umí nejlépe, což jsou ve Vašem případě dozajista finanční služby. A současně je nám jasné, že si každý nemůže dovolit živit tým marketingových specialistů, nebo si platit drahé reklamní agentury, proto spatřil světlo světa tento projekt. Pomůže Vám jednoduše nastartovat marketing Vaší značky.

 

Kdo může MKT podporu využít?               

Všichni aktivní smluvní partneři Broker Trustu. Ti je mohou poskytovat dále svým zaměstnancům a podřízeným smluvním partnerům. Služeb marketingové podpory můžete využívat po celou dobu spolupráce s Broker Trustem.

 

Jaké služby nabízí?

Postaráme se o Vaší prezentaci od A do Z. Od návrhu loga a vizuální identity, přes vytvoření webových stránek, až po kontinuální tvorbu obsahu, např. pro propagační účely, web, newslettery, sociální sítě, ale i komunikaci s klientem. Zajistíme Vám i automatické zveřejňování článků na webu a jejich rozesílku klientům. A myslíme i na ty z Vás, kteří se chtějí něco přiučit od marketingových expertů. Na závěr ještě musíme zdůraznit unikátní funkcionalitu – do všech grafických materiálů, které obsahuje balíček Komunikace a obsah, se automaticky doplní Vaše logo a kontaktní údaje, případně kontakty Vašich poradců.

 

Jak si je objednám?

Všechny služby až na dvě výjimky si objednáte na tomto e-shopu. Následně je třeba objednávku autorizovat kliknutím na odkaz v e-mailu, ve kterém Vám bude zaslána žádost o její potvrzení. Zmiňované výjimky se týkají tisku materiálů Broker Trust Partner a vytvoření webu přes aplikaci Poradenský web. Tiskoviny si objednáte v tiskárně Reptisk  a web po jeho dokončení přímo v aplikaci www.poradenskyweb.cz.

 

Jak je řešeno finanční vyrovnání?

Náklady za objednané balíčky a služby (s výjimkou měsíčního poplatku za využívání Poradenského webu) Vám budou strženy z Vašeho provizního konta pod názvem marketingové služby. Pokud nebudete mít na kontě dostatek financí, vystavíme standardní fakturu s úhradou bankovním převodem. Marketingová školení a balíček Komunikace a obsah budou strženy okamžitě, ostatní služby až po jejich dodání.

 

Jak se dozvím, co je nového?

Novinky, ať už budou týkat nových služeb, nově vytvořených materiálů, nebo změn procesů, naleznete vždy v dolní části home page tohoto e-shopu v sekci „Tipy a novinky“. Důležité informace budeme zveřejňovat v našem pravidelném čtrnáctidenním newsletteru a výjimečně i v BeTy. A předplatitelé balíčku Komunikace a obsah budeme o nových materiálech informovat e-mailem.

 

Kde zjistím více detailů? Mám dotaz nebo námět, kam se mám obrátit?

Pokud Vás zajímá něco, co není uvedeno na tomto e-shopu, nebo máte námět na vylepšení, napište nám přes kontaktní formulář na tomto e-shopu.  Nebo se obraťte na Lucii Kulovou z marketingu Broker Trustu (tel.: 603 212 426, kulova@brokertrust.cz), která má projekt marketingové podpory na starosti.