Dejte vědět světu o své firmě!

Jste na správném místě. Číst více...

Vítáme Vás v marketingovém e-shopu Broker Trustu. Proč marketingovém? Protože marketing je chytrý nástroj, jak účinně budovat povědomí o Vaší firmě, oslovovat nové klienty a udržovat s nimi dlouhodobý vztah. Kvalitní poradenská práce je nenahraditelná, ale efektivní marketing je v dnešní době základ dalšího rozvoje. V e-shopu najdete užitečné materiály a služby, díky kterým klienty zaujmete, přinesete jim zajímavé informace a třeba právě to bude důvod, proč se rozhodnou využít Vaše služby.

Připravujeme pro Vás články na webové stránky, texty do newsletterů, grafické materiály i příspěvky na sociální sítě. To není zdaleka vše. Pomůžeme Vám s efektivním e-mail marketingem, vytvořením webových stránek, navrhneme Váš vizuální styl i firemní materiály. A marketingoví experti Vám v online kurzech poradí, na co se v marketingu zaměřit, aby skutečně fungoval. Anebo se na nás můžete obrátit s čímkoli jiným, s čím budete potřebovat v oblasti marketingu pomoci. Společně budeme budovat Vaši firemní image!

Projděte si sami jednotlivé služby, ať vidíte, co přesně pro Vás máme. Je toho opravdu hodně.

Naším cílem je nabídnout Vám pestrý a aktualizovaný mix materiálů a know-how, které zlepší a prezentaci Vaší firmy i komunikaci s klienty.  Věříme, že i v tomto je budoucnost finančního poradenství a jsme rádi, že společně dosáhneme úspěchu.

iStock-502850360

Komunikace a obsah

Oslovte klienty profesionálním obsahem, ať už to budou články na web, newslettery, posty na Facebook, nebo grafické a prezentační materiály s Vaším logem a kontaktními údaji.

Metallic key in keyhole on blue digital code background

Web
na klíč

Vaše vlastní webové stránky připravíme od A do Z. Profesionálně, bez starostí a podle Vašich představ. Postaráme se i o kontinuální tvorbu atraktivních, oborových článků a jejich rozesílku.

bulb

Vlastní
značka

Logo, vizitky a další prezentační materiály. Vytvoříme Vaši značku a osobitý vizuální styl, který zaujme klienty. K tomu získáte grafický manuál a šablony všech materiálů.

email marketing

Chytrý e-mail marketing

Naučíme Vás, jak z e-mailingu vytěžit maximum i jak pracovat v e-mailingovém nástroji, nebo vše můžeme dělat za Vás.

 

Scaffolding with a big WWW. Zoom in to see the detail!

Poradenský
web

S naší aplikací si vlastní web vytvoříte sami, i když neumíte programovat. Na pár kliknutí upravíte obsah, a dokonce se Vám může generovat automaticky, stejně jako newsletter klientům.

fafefee

Broker Trust Partner

Je fajn mít se o koho opřít. A my jsme tu pro Vás. Podpořte svou firmu logem BT Partner, sadou prezentačních materiálů v jednotném designu, nebo třeba e-mailovou doménou.