Nemáte a ani neplánujete mít vlastní značku a chtěli byste působit důvěryhodně? Nebo vlastní značku máte, ale chcete se zaštítit silným „brandem“ Broker Trustu? Právě pro tyto účely jsme vytvořili značku Broker Trust Partner. Můžete využívat logo BT Partner a sadu nejpoužívanějších prezentačních a reklamních materiálů korespondujících s designem loga.

logo_brokertrust_partner_web

Co všechno BT Partner obsahuje?

Logo – všechny typy a formáty

Barevnost – specifikace barev dle nastaveného stylu

Písmo – definice písma

Grafický manuál – obsahuje veškeré informace k nastavenému vizuálního stylu a používání včetně vizuálů všech prezentačních a reklamních materiálů

Prezentační materiály (varianta s i bez Vašeho loga) – vizitky, hlavičkový papír, bloky, prezentační desky

Reklamní materiály – A4 leták, 4 motivy A1 plakátu, roll up 85x200 cm, banner na web „certifikovaný Broker Trust Partner“ 250x100 pix.

Online – šablona pro newsletter, webová šablona, banner pro LinkedIn

E-mailová komunikace – e-mailová doména ve tvaru jan.poradce@BTpartner.cz, mustr e-mailového podpisu

Kolik stojí používání značky BT Partner?

Používání značky i materiálů BT Partner je zdarma.

Cenu tisku si spočítáte online v tiskárně.

Užívání e-mailové domény BT Partner stojí 200 nebo 400 Kč dle rozsahu + 500 Kč vstupní administrační poplatek.

Vytvoření mustru e-mailového podpisu BT Partner stojí 100 Kč. 

Jak si objednám tisk?

Všechny tištěné materiály si objednáte v tiskárně Reptisk. Cena se Vám spočítá automaticky po zadání vybraných specifikací a počtu. U každé tiskoviny si můžete vybrat z několika druhů materiálů a variant finální úpravy. Od toho se odvíjí i výsledná cena. Náhled vizuálu se Vám zobrazí také online, jakmile vložíte své údaje. 

Tisk objednáte na zabezpečené adrese www.reptisk.cz/btpartner

Co to je e-mailová doména Broker Trust Partner a jak ji objednám?

Služba obsahuje vytvoření jednoho e-mailového účtu ve formátu "jméno.příjmení@btpartner.cz" a jeho správu vč. přidávání aliasů, tj. alternativní e-mailové adresy vedoucí jednomu uživateli. E-mailový server je zřízen u Microsoftu formou služby Office 365. Kromě e-mailové domény tak získáte i sadu kancelářských softwarů. 

Můžete si vybrat ze dvou variant. Liší se tím, že v prvním případě získáte k e-mailové doméně  webové verze aplikací MS Office. Je tedy ideální pro uživatele, kteří již mají Outlook nainstalovaný v počítači, nebo ho budou používat v online verzi. To se týká i ostatních kancelářských aplikací. Oproti tomu druhá varianta obsahuje i kompletní sadu MS Office pro instalaci do počítače, tedy budete mít Outlook a ostatní aplikace nainstalované přímo v počítači. 

varianta A) Sada MS Office 356 Business Essentials - 50 GB schránka, 50 GB archiv, 1 TB one drive + webová sada MS Office (Outlook, Word, Excel, PPT, Access)

varianta B) Sada MS Office Business Premium - 50 GB schránka, 50 GB archiv, 1 TB one drive + sada MS Office pro instalaci do počítače (Outlook, Word, Excel, PPT, Access)

Kolik tato služba stojí?

A) měsíční poplatek za užívání 200 Kč + jednorázový administrativní poplatek 500 Kč 
B) měsíční poplatek za užívání 400 Kč + jednorázový administrativní poplatek 500 Kč 

Upozornění! V případě spamování můžeme uživatele odpojit.

Jak vypadá mustr e-mailového podpisu BT Partner a jak ho objednám?

I taková maličkost jako je správný podpis na konci e-mailu v konečném důsledku zvýší Vaši důvěryhodnost a pomůže Vám budovat Vaší značku. Ale samozřejmě myslíme i na Vás, kteří již svou značku máte. Proto nabízíme dvě varianty podpisu.

Cena za vytvoření mustru podpisu je 100 Kč.

S logem poradce

s

Bez loga poradce

bez loga