Ještě nemáte logo a uvědomujete si, že mít „brand“ je v dnešním značkovém světě téměř nutností? A nechcete s grafikem pokaždé složitě řešit zadání každé drobnosti? Objednejte si balíček Vlastní značka. Navrhneme Vám osobité logo a nastavíme jednotný vizuální styl. Ve stejném designu vytvoříme sadu nejpoužívanějších prezentačních materiálů. To vše pak zakomponujeme do přehledného grafického manuálu. 

19 000 Objednat

Za úpravy nad rámec nabídky bude účtován poplatek. Za další návrh loga 2 500 Kč a za každou další úpravu loga nebo firemních materiálů 800 Kč.

Co balíček obsahuje?

Vytvoření jedinečné korporátní identity

Logo ve všech variantách*

Definice firemní barevnosti

Definice firemního písma

Grafický manuál vč. pravidel používání ve formátu PDF 

Grafický návrh prezentačních materiálů

Vizitky (jednostranné)**

Hlavičkový papír**

Bloky**

Prezentační desky**

PowerPointová šablona (titulka, vnitřní strana)**

Mustr e-mailového podpisu

*V ceně jsou 3 návrhy loga + 1 kolo úprav. Za úpravy nad tento rámec bude účtován poplatek navíc. Za další návrh loga 2 500 Kč a za každou další úpravu 800 Kč.

**V ceně je 1 kolo úprav. Za úpravy nad tento rámec bude účtován poplatek navíc. Za každou další úpravu 800 Kč.

Co je třeba k vytvoření firemní identity?

Aby logo co nejvíce zaujalo Vaše zákazníky, tj. cílovou skupinu, musíme dokonale poznat Vaši firmu. V prvé řadě potřebujeme vědět, v jakých oblastech působíte a jaké služby nabízíte. Neméně důležité jsou samozřejmě Vaše vize a hodnoty. A ideální by bylo, kdybyste nám přiblížili i svou představu a preference.

Máte zájem o tisk materiálů?

Obraťte se na vyzkoušenou tiskárnu Reptisk. Obratem Vám spočítají kalkulaci dle požadovaných specifikací a tiskoviny vytisknou. Ani expresní tisk do 24 hodin není problém. Případně Vám poradí i s výběrem materiálu a konečným zpracováním. U vizitek doporučujeme použít papír - 300gramovou křídu. V tomto případě je cena za vizitku 1 Kč bez DPH (již od 1 ks).

www.reptisk.cz - Marek Pavlišta, tel: 737283788, marek.pavlista@reptisk.cz