Máte zájem o profesionální web, ale nechcete to řešit? Ať už kvůli tomu, že nevíte, jak by měl takový web vypadat, není pro Vás jednoduché napsat dostatečně reprezentativní texty, netykáte si s technologiemi, nebo na to prostě jen nemáte čas a chcete se věnovat svému bysnysu? Není problém, vytvoříme Vám web na zakázku vč. šikovných funkcionalit jako automatické přebírání článků z blogu BT, rozesílání newsletterů či online kalkulaček. Ve spolupráci s profesionálním textařem připravíme texty a programátor web vytvoří, naplní obsahem a všechno nastaví.

26 000 Objednat

V obdobném rozsahu jako ukázkové weby níže. Složitější a rozsáhlejší weby budou naceněny individuálně.

Měsíční poplatek za užívání webu 299 / 499 Kč měsíčně.

Co získáte?

Editor obsahu i struktury webu – okamžitý náhled ve všech zařízeních

Automatické přebírání článků z blogu BT – možnost tematického výběru

Mailingový nástroj na rozesílání hromadných newsletterů ve vlastním designu – automatický souhrn článků z webu s možností tematického výběru nebo tvorba individuálního newsletteru

Možnost vkládání videí, ebooků, formulářů ke sbírání kontaktů, apod.

Možnost využití online finančních kalkulaček

Webová a newsletterová šablona Broker Trust Partner – hotové šablony v designu značky

Web hosting a doména v ceně

Špičková technologie WordPress

Mobile friendly – optimalizace pro všechny typy zařízení vč. mobilních

Integrace se sociálními sítěmi

A mnoho dalších šikovných funkcí

Jaký je postup?

1

Sběr informací

Povíte nám o sobě a Vaší firmě pár slov. Případně nastíníte svou představu, jak by měl web vypadat.

2

Vytvoření struktury

Navrhneme strukturu a doporučíme, co by měl web obsahovat.

3

Tvorba textů

Textař připraví texty a pošle Vám je k odsouhlasení. Jazyková korektura je samozřejmostí.

4

Příprava grafiky

Od Vás budeme potřebovat Vaše fotografie nebo ilustrační obrázky. Pokud nemáte dostatečně reprezentativní fotografie, můžeme Vám zprostředkovat focení. Případně Vám doporučíme fotobanky, kde si můžete vybrat z nepřeberného množství obrázků zdarma.

5

Vytvoření webu

Vyberete si webovou šablonu, případně vyspecifikujete programátorovi svou představu o designu. Programátor připraví strukturu, „nalije“ texty a obrázky, nastaví propojení se sociálními sítěmi a případně rozesílání newsletterů či online kalkulačky.

6

Hotovo

A web je hotový! Zbývá ho jen zveřejnit na vybrané doméně!

Často kladené dotazy

Samozřejmě. Web by byl vytvořen v naší aplikaci Poradenský web. Běží na špičkové technologii WordPress, která umožňuje editaci obsahu. Můžete upravovat menu i měnit grafiku a samozřejmě editovat text či vytvářet nové články dle potřeby. Pro tvorbu obsahu můžete využít i unikátní funkcionalitu, která Vám zajistí automatické přebírání článků z našeho blogu. 

Jednou z výhod aplikace Poradenský web, na které by byl Váš nový web postaven, je funkcionalita, která zajistí automatické načítání článků z blogu Broker Trustu. Je několik možností, jak to může fungovat. Můžete zapnout autopilota a nechat systém přebírat všechny nové články z blogu BT, anebo si zvolit jen ta témata, která Vás zajímají. Díky této šikovné funkci budete mít zajištěn „život“ na Vašem webu.

Kromě standardních výhod, které jsou uvedeny výše, můžete rozesílat newslettery svým klientům. Programátor do systému nahraje databázi Vašich kontaktů a připraví šablonu newsletteru, která odpovídá Vaší představě nebo korporátnímu stylu. Vše nastaví dle Vašeho zadání a můžete začít. Může to fungovat i bez Vašeho přičinění. Články z Vašeho webu se automaticky vygenerují do šablony a rozešlou na určenou databázi kontaktů. Nebo to můžete mít zcela pod kontrolou a články si cíleně vybírat, případně vytvářet speciální rozesílky dle potřeby.

Ano, můžete si vybrat z nabídky 8 online kalkulaček. Máme připraveno řešení, ve kterém si Vaši klienti na pár kliků namodelují investici, penzi či hypotéky, porovnají dvě hypoteční nabídky, uvidí aktuální hypoteční sazby napříč trhem, vypočítají vliv mimořádné splátky na hypotéku, částku zaplacenou na úrocích po dobu trvání hypotéky a porovnají hypotéku vs. nájem. Více informací ke kalkulačkám se dozvíte ZDE.

Veškeré služby z nabídky tohoto e-shopu vč. webových stránek vytvořených v aplikaci Broker Trustu a umístěných na serveru Broker Trustu můžete využívat po celou dobu spolupráce s Broker Trustem. Jakmile bude ukončena smlouva o spolupráci, je třeba web přesunout, či smazat ze serveru Broker Trustu. Náklady na přesun nejsou součástí ceny za vytvoření webu. Web bude přemístěn bez funkcionality umožňující přebírání článků z blogu BT.